کارستان دریک نگاه 

شرکت کارستان با توجه به ضرروت بکارگیری فن آوری اطلاعات در صنایع توسط اعضاء هيات علمي دانشگاه ، دست اندرکاران صنایع نفت ،گاز،پتروشیمی و صنایع وابسته به این صنعت بزرگ وملی و ضرورت پیاده سازی و اجرای سیستم های مکانیزه مدیریتی و پیاده سازی سیستم های نوین فن آوری اطلاعات با شعار اصلاح الگوی مصرف و بهینه سازی رویه های سازمانی و صنعتی در ایران تشکیل و در جهت سازماندهی جنبش نرم افزاری در تمامی عرصه های صنعتی اقدام به اعمال تغيير فعاليت كاربري این شرکت نمود. هم اکنون این شرکت دارای مجوز شورای عالی انفورماتیک و همکاری با شرکت های معتبردر زمینه  فن آوری اطلاعات وداشتن بیش ازیکصد مشاور، کارشناس ارشد و نیروی متخصص در زمینه های مرتبط با اهداف متعالی یاد شده فعالیت می نماید.

محیط کسب و کار در عرصه ارتباطات فعلی رقابت شدیدی را در اخذ اطلاعات و دانش ایجاد نموده است و به همین علت فن آوری اطلاعات از ارزشمندترین منابع سازمانها بوده و آنها را در جهت بهبود روش هاو افزایش بهره وری یاری می رساند. به همین دلیل پیاده سازی و اجرای روش های مناسب و کارامد منجر به ارائه خدمات هر چه سریعتر به مشتریان ،کاهش هزینه ها ،افزایش بهره وری و استفاده بهینه از منابع و ... می گردد. 

شرکت کارستان از جمله شرکت های عرضه کننده  فن آوری اطلاعات و طراحی و پیاده سازی سیستم های مکانیزه صنعتی و مدیریتی برای صنایع بزرگ نفت گاز پتروشیمی ،نیرو،صنایع خودرو سازی  و دیگر صنایع  می باشد.  به همین منظور کارستان با صرف واژگان ،ما می توانیم در راستای پیاده سازی فن آوری اطلاعات و ارتباطات در صنایع بزرگ پیشقدم باشد.

 

 

دامنه خدمات: 

طراحی ، منطبق سازی ، پیاده سازی و پشتیبانی سیستم های صنعتی شامل 

سیستم جامع مدیریت منابع ERP

سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات CMMS

سیستم مدیریت خوردگی و بازرسی فنی CIMS

سیستم مدیریت کالا MMS

سیستم مدیریت اسناد فنی و غیر فنی 

سیستم تدارکات و بازرگانی 

سیستم مدیریت نگهداری تجهیزات رایانه ای 

طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری و مخابرات 

پشتیبانی و نگهداری از تجهیزات سخت افزاری ، شبکه و مخابرات 

ارائه مشاوره در زمینه های فوق

ممیزی اثر بخشی و بهینه سازی سیستم ها

مدیریت ریسک

پشتیبانی و نگهداری از تجهیزات سیستم های صنعتی 

جمع آوری داده های فنی برای سیستم های صنعتی 

تامین خدمات فنی در زمینه طراحی و مهندسی ، مشاوره و نظارت 

تامین نیروی انسانی متخصص مورد نیاز صنایع

آموزشی های تخصصی